Kurs na rusztowania

Kursy na rusztowania są realizowane w OSOM IMBiGS w celu zdobycia przez wszystkich uczestników szkolenia kwalifikacji dla zawodu montażysty rusztowań budowlano-montażowych metalowych.

Szkolenia dla montażystów rusztowań budowlano-montażowych metalowych należą do kursów z zakresu konstrukcji budowlanych.z zakresu obsługi oraz technologii pracy koparki. Profesjonalne przygotowanie przyszłych montażystów rusztowań budowlanych pozwala na zdanie egzaminu państwowego i uzyskanie uprawnień do wykonywania zawodu montażysty rusztowań budowlano-montażowych metalowych. więcej >>

Montaż rusztowań budowlano-montażowych metalowych jest specjalnością nie posiadającą klasy.

Szkolenie na rusztowania budowlane pozwala na profesjonalne przygotowanie uczestników kursów w zakresie zarówno teorii jak i praktyki. 

Naszym celem jest skuteczne przygotowanie wszystkich uczestników szkoleń do egzaminu państwowego dlatego szkolenia na rusztowania budowlane prowadzone są przez wykwalifikowanych specjalistów posiadających udokumentowaną wiedzę i doświadczenie we wszystkich technologiach montażu przestrzennych konstrukcji tymczasowych. Nasza kadra szkoleniowa posiada w dorobku szereg zrealizowanych kursów i szkoleń umożliwiających tym samym nabycie odpowiednich kwalifikacji dla zawodu montażysty rusztowań budowlano-montażowych metalowych.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą kursów na montaż rusztowań budowlano-montażowych metalowych realizowanych w naszym Ośrodku. Zachęcamy do kontaktu z nami a zapoznamy Państwa ze szczegółami oferty oraz odpowiemy na wszystkie pytania w tym zaproponujemy atrakcyjne ceny za szkolenie montażysty rusztowań.