Kurs na koparki jednonaczyniowe

Każdy kurs na koparkę jednonaczyniową realizujemy z należytą starannością i profesjonalizmem dla osiągnięcia przez wszystkich uczestników szkolenia wymaganych kwalifikacji dla zawodu operatora koparki jednonaczyniowej.

Oferujemy kompleksowe szkolenia z zakresu obsługi oraz technologii pracy koparki jednonaczyniowej. Profesjonalne przygotowanie uczestników podczas szkolenia pozwala na zdanie egzaminu państwowego i uzyskanie uprawnień do wykonywania zawodu operatora koparki jednonaczyniowej - najbardziej popularnej maszyny budowlanej.

Prowadzimy profesjonalne kursy na koparki jednonaczyniowe we wszystkich klasach uprawnień.

Klasa III - obejmuje koparki o masie całkowitej do 25 ton więcej >>
Klasa I - obejmuje wszystkie typy koparek więcej >>

Szkolenie na koparkę jednonaczyniową pozwala na przygotowanie uczestników kursów w zakresie zarówno teorii jak i praktyki. W ramach kursu na koparkę jednonaczyniową znajdują się zajęcia obejmujące przepisy BHP dla operatorów maszyn budowlanych, budowę maszyn, użytkowanie i eksploatację oraz technologię robót. Zajęcia praktyczne na koparce jednonaczyniowej prowadzone są na profesjonalnym symulatorze koparki VOLVO oraz na poligonie w rzeczywistej maszynie.

Naszym celem jest fachowe przygotowanie wszystkich uczestników szkoleń do egzaminu państwowego dlatego szkolenia na koparki jednonaczyniowe prowadzone są przez wykwalifikowanych specjalistów posiadających udokumentowaną wiedzę i doświadczenie w obsłudze i pracy maszyn budowlanych. Nasza kadra szkoleniowa posiada w dorobku szereg kursów operatorów maszyn budowlanych umożliwiając tym samym nabycie odpowiednich kwalifikacji dla zawodu operatora koparki jednonaczyniowej.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kursów na koparki organizowanych w naszym Ośrodku. Zachęcamy do kontaktu z nami a zapoznamy Państwa ze szczegółami oferty oraz odpowiemy na wszystkie pytania w tym zaproponujemy atrakcyjne ceny za szkolenie operatora koparki.