Kurs na koparkoładowarkę

Kursy na koparkoladowarkę należą do najpopularniejszych kursów prowadzonych w OSOM dlatego poświęcamy temu kursowi szczególną uwagę.

Proponujemy kompleksowe szkolenia z zakresu obsługi oraz technologii pracy koparkoładowarki. Najważniejsze dla nas jest profesjonalne przygotowanie uczestników szkolenia do egzaminu państwowego celem uzyskania uprawnień do wykonywania zawodu operatora koparkoładowarki - bardzo popularnej maszyny budowlanej. więcej >>

Kursy na koparki realizowane są tylko dla klasy III, która obejmuje wszystkie rodzaje i typy koparkoładowarek.

Szkolenie na koparkoładowarkę umożliwia przygotowanie uczestników kursów w zakresie zarówno teorii jak i praktyki. W ramach kursu na koparkoładowarkę znajdują się zajęcia obejmujące przepisy BHP dla operatorów maszyn budowlanych, budowę maszyn, użytkowanie i eksploatację oraz technologię robót.

Naszym celem jest profesjonalne przygotowanie wszystkich uczestników szkoleń do egzaminu państwowego dlatego szkolenia na koparkoładowarki prowadzone są przez wykwalifikowanych specjalistów posiadających udokumentowaną wiedzę i doświadczenie w obsłudze i pracy maszyn budowlanych. Nasza kadra szkoleniowa posiada w dorobku szereg kursów operatorów maszyn budowlanych umożliwiając tym samym nabycie odpowiednich kwalifikacji dla zawodu operatora koparkoładowarki.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kursów na koparki organizowanych w naszym Ośrodku. Zachęcamy do kontaktu z nami a zapoznamy Państwa ze szczegółami oferty oraz odpowiemy na wszystkie pytania w tym zaproponujemy atrakcyjne ceny za szkolenie operatora koparkoładowarki.